جمعه 3 اسفند 1397
وزارت علوم، تحقيقات و فناوری
سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ايران

اخبار

پيام رييس سازمان به مناسبت بزرگداشت هفته بسيج

  • دوشنبه 5 آذر 1397
  • 679

دکتر عليرضا عشوري، به مناسبت هفته بسيج پيامي را صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی، متن کامل پیام دکتر عشوری بدین شرح است:
بسیجی بودن به میدان آوردن همه توانایی‌ها در راه آرمان‌های نظام اسلامی است. مقام معظم رهبری (مد ظله العالی)

بسیج یک فرهنگ گفتمان و ایدئولوژی اصیل است که از بطن نیروهای مردمی برخاسته و منشأ خدمات گسترده در طول تاریخ انقلاب اسلامی می‌باشد.
امروز ارتش بیست میلیونی بسیج، با ثبت و نگارش رشادت‌ها و دلاوری‌های متعدد در طول دوره‌های متمادی انقلاب اسلامی به دیوانی وزین و فرهنگی ناب از ایثار و حماسه تبدیل شده که هر برگ آن به امتداد خطوط سرخ خون شهیدان در طول سال‌های انقلاب اسلامی به ویژه روزهای درخشان دفاع مقدس مزین گشته است.
بسیج در تمامی افتخارات نظام جمهوری اسلامی سهیم بوده و بسیجیان در تمامی عرصه های علمی و فکری و دفاع از ارزش‌های والای انقلاب همواره الگو و پیشگام بوده‌اند.
به فرموده مقام معظم رهبری، هر یک از آحاد قشرهای مختلف جامعه که دارای روحیه حساس، مسئولیت و ایمان باشد، بسیجی است و بسیاری از پیشرفت‌ها و موفقیت‌های نظام اسلامی در عرصه‌های مختلف، مرهون تفکر بسیجی است.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره بزرگ آموزگار این مکتب، امام راحل (ره) و شهدای معظم انقلاب اسلامی، هفته بسیج را به تمامی همکاران بسیجی تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم و از درگاه ایزد منان سربلندی و عزت روزافزون برای همه شما عزیزان مسألت دارم.


 آخرين اخبار

  • مسير1: جاده قديم کرج، سه راه شهريار، بعد از شهرک سعيدآباد، به طرف حسن آباد خالصه، مجتمع تحقيقاتي عصر انقلاب
  • مسير2: بزرگراه آزادگان، مسير شمال به جنوب، احمدآباد مستوفي، بعد از ميدان پارسا، انتهاي خيابان انقلاب، مجتمع تحقيقاتي عصر انقلاب
  • 56276020-27