جمعه 2 فروردین 1398
وزارت علوم، تحقيقات و فناوری
سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ايران

اخبار

اتمام اولين دوره فرصت مطالعاتي دانشجويان دکتري در پژوهشکده زيست فناوري

  • یکشنبه 1 مهر 1397
  • 981

اولين دوره فرصت مطالعاتي دانشجويان دکتري داخل کشور، کار پژوهشي خود را در پژوهشکده زيست فناوري به مدت 9 ماه در طي سال 97-96 با موفقيت به پايان رساندند.

به گزارش روابط عمومی: اولین دوره فرصت مطالعاتی دانشجویان دکتری داخل کشور، از دانشکده کشاورزی تبریز در رشته بیوتکنولوژی گیاهی، کار پژوهشی خود را زیر نظر دکتر حمیده افقی دانشیار بیوتکنولوژی و عضو هیئت علمی پژوهشکده زیست فناوری سازمان پژوهش‎های علمی و صنعتی ایران به مدت 9 ماه در طی سال  تحصیلی 97-96 با موفقیت به پایان رساندند.

آقای زهید ناصری ملکی با توليد پروتئين تلفيقي Melittin  LHRH  سم زنبور عسل در گیاه نيكوتيانا بنتاميانا با استفاده از ناقل ويروسي  و آقای غفار خضری دیگر دانشجوی این دوره با تولید پروتئین مامبالجین 1 در گیاه نيكوتيانا بنتاميانا با استفاده از ناقل ويروسي تحقیقات خود را به نتیجه رساندند.
قابل ذکر است پژوهشکده‎های زیر مجموعه سازمان پژوهش‎های علمی و صنعتی ایران در سال میزبان دانشجویان و اعضای هیت علمی متقاضی شرکت در دوره‎های فرصت مطالعاتی می‎باشد.

 آخرين اخبار

  • مسير1: جاده قديم کرج، سه راه شهريار، بعد از شهرک سعيدآباد، به طرف حسن آباد خالصه، مجتمع تحقيقاتي عصر انقلاب
  • مسير2: بزرگراه آزادگان، مسير شمال به جنوب، احمدآباد مستوفي، بعد از ميدان پارسا، انتهاي خيابان انقلاب، مجتمع تحقيقاتي عصر انقلاب
  • 56276020-27