جمعه 3 اسفند 1397
وزارت علوم، تحقيقات و فناوری
سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ايران

اخبار

رييس مرکز منطقه‎اي انتقال علوم و فنآوري در نشست مقامات ارشد اتحاديه کشورهاي حاشيه اقيانوس هند و نشست گروه آکادميک اتحاديه کشورهاي حاشيه اقيانوس هند شرکت کرد

  • سه شنبه 6 شهریور 1397
  • 772

رييس مرکز منطقه‎اي انتقال علوم و فنآوري در هشتمين نشست نيم‎سالانه مقامات ارشد اتحاديه کشورهاي حاشيه اقيانوس هند و بيست و چهارمين نشست گروه آکادميک اتحاديه کشورهاي حاشيه اقيانوس هند شرکت کرد.

به گزارش روابط عمومی: هشتمين نشست نیم‎سالانه مقامات ارشد اتحاديه كشورهاي حاشيه اقيانوس هند در تاريخ  30 تا 31 جولاي 2018 برابر با 8 و 9 مرداد سال جاری در شهر دوربان افریقای جنوبی با حضور نمايندگان 21 كشور عضو و نهاد های تخصصي اتحاديه (IORA Specialized Agencies)  از جمله مرکز منطقه ای علوم و انتقال فناوری (RCSTT) برگزار شد.
دكتر طاهره ميرعمادي رییس مركز منطقه اي انتقال علوم و فنآوري در اين نشست گزارشی از فعاليت‏‎هاي انجام شده در  سال گذشته و همچنین برنامه‌های آينده  این مرکز را ارائه داد. 
وی در حاشيه اين نشست، با دبيركل اتحاديه و ساير مقامات و مسئولين اتحاديه و همچنین نمایندگان سایر کشورهای عضو ملاقات و گفتگو کرد.
دکتر میرعمادی مهمترین دستاورد این سفر را تایید کلیات برنامه‎های مرکز در سال 2018-2019 می‎داند. ایشان همچنین نحوه تهیه و ارائه موفق گزارش مرکزمنطقه‎ای و تاکید هیات رئیسه بر الگو برداری سایر نهادهای ویژه اتحادیه برای تهیه و ارائه گزارش از این روش را از دیگر دستاوردهای این نشست دانست.

 آخرين اخبار

  • مسير1: جاده قديم کرج، سه راه شهريار، بعد از شهرک سعيدآباد، به طرف حسن آباد خالصه، مجتمع تحقيقاتي عصر انقلاب
  • مسير2: بزرگراه آزادگان، مسير شمال به جنوب، احمدآباد مستوفي، بعد از ميدان پارسا، انتهاي خيابان انقلاب، مجتمع تحقيقاتي عصر انقلاب
  • 56276020-27