جمعه 3 اسفند 1397
وزارت علوم، تحقيقات و فناوری
سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ايران

اخبار

کتاب "استقبال از کارآفريني در رشته‌هاي علمي، ايده‌ها و بينش‌هايي از علوم مهندسي، علوم پايه، پزشکي و هنر" منتشر شد

  • شنبه 3 شهریور 1397
  • 847

کتاب "استقبال از کارآفريني در رشته‌هاي علمي، ايده‌ها و بينش‌هايي از علوم مهندسي، علوم پايه، پزشکي و هنر" توسط انتشارات سازمان پژوهش‌هاي علمي و صنعتي ايران منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی، کتاب "استقبال از کارآفريني در رشته‌هاي علمي، ايده‌ها و بينش‌هايي از علوم مهندسي، علوم پايه، پزشکي و هنر" ترجمه‌ی خانم دکتر نگین فلاح‌حقیقی عضو هيأت‌علمي سازمان پژوهش‌هاي علمي و صنعتي ايران و آقای دکتر مسـعود بیـژنی عضو هيأت‌علمي دانشگاه تربيت‌مدرس توسط انتشارات سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران منتشر شد.

هدف اصلي این كتاب، کمک به توسعه رویکردي منسجم‌ و جامع برای آموزش كارآفرينی در رشته‌هاي مختلف علمي، گردآوری دیدگاه‌های متنوع مرتبط با تخصص‌هاي مختلف پيرامون كارآفرينی و ایجاد یک درک بین‌رشته‌ای از آن است؛ به‌طوری که بتوان به پیشرفت آموزشی و کاربردی كارآفرينی در همه رشته‌ها و زمینه‌ها کمک کرد. علاوه بر اين، مطالب كتاب بيانگر آن است كه قرابتي طبیعی میان رشته‌هاي مختلف، از ديدگاه نوآوري و كارآفرينی وجود دارد و پذیرش و كاربرد یک دیدگاه بين‌رشته‌اي از كارآفرينی ضروری است. فصل‎های ده‌گانه کتاب، ديدگاه‌هاي مختلف مربوط به كارآفرينی در رشته‌هاي تخصصي مهندسی، علوم‌ پايه، هنر، طراحی، پزشکی و سلامت را در بر مي‌گيرد و برای مخاطبان كارآفرينی در رشته‌های مختلف، مناسب است. با توجه به زمینه‌ها، مفاهیم و ایده‌های متنوع مرتبط با كارآفرينی در رشته‌ها و تخصص‌هاي مختلف، تأكيد تک‌تک فصول بر بیان مفاهیم و بينش‌های محوری است، به‌طوری که برای مجموعه گسترده‌اي از مخاطبان (پژوهشگران، متخصصان و سیاستگزاران در همه زمينه‌ها و رشته‌های تخصصي) قابل درک باشد.

اين کتاب در 218 صفحه با شمارگان يك‌هزار نسخه و قيمت 26 هزار تومان عرضه می‌گردد. برای تهیه کتاب می‌توانید با رایانامه nashr@irost.org مکاتبه نمایید.

 آخرين اخبار

  • مسير1: جاده قديم کرج، سه راه شهريار، بعد از شهرک سعيدآباد، به طرف حسن آباد خالصه، مجتمع تحقيقاتي عصر انقلاب
  • مسير2: بزرگراه آزادگان، مسير شمال به جنوب، احمدآباد مستوفي، بعد از ميدان پارسا، انتهاي خيابان انقلاب، مجتمع تحقيقاتي عصر انقلاب
  • 56276020-27