یکشنبه 18 آذر 1397
وزارت علوم، تحقيقات و فناوری
سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ايران

اخبار

نشست رياست سازمان با پرسنل پشتيباني و رفاه

  • شنبه 30 دی 1396
  • 1091

اولين جلسه نشست صميمي رئيس سازمان پژوهشهاي علمي و صنعتي ايران با كاركنان استخدام شركتي پشتيباني و رفاه برگزار شد.

اولين جلسه نشست صميمي رئيس سازمان پژوهشهاي علمي و صنعتي ايران با كاركنان استخدام شركتي پشتيباني و رفاه برگزار شد.

 

حجه‌الاسلام اسدي، مشاور رئيس سازمان پژوهشهاي علمي و صنعتي ايران و مدير امور فرهنگي گفت: بر اساس برنامه‌ريزي مديريت امور فرهنگي بنا شده‌است كه جلسات دوره‌اي با رياست سازمان برگزار شود كه بعد از برگزاري جلسه براي اعضاي هيئت علمي در هفته گذشته اين جلسه نيز شكل گرفت.

وي در خصوص هدف از اجراي اين نشست اظهار داشت: اين جلسه اولين نشست صميمانه رياست سازمان با پرسنل شركتي است تا تمام اعضاي شركتي سازمان هم در بطن مشكلات و معضلات سازمان قرار گيرند و خود را از بدنه سازمان بدانند.

مشاور فرهنگي رئيس سازمان در اين نشست با اشاره به حديثي از حضرت علي (ع) نشانه‌هاي عقلانيت را 6 نشانه ذكر كرد و بيان داشت: هم‌نشيني و مصاحبت، معامله كردن، مديريت، كناره‌گرفتن از مسئوليت، ثروت و فقر از نشانه‌هاي عقلانيت هر انساني است كه درجه و مرتبه وي را نشان خواهد داد.

وي در پاسخ به سوال مطرح شده از سوي پرسنل مبني بر بررسي تبديل وضعيت نيروهاي شركتي گفت: با توجه به نگاه ويژه‌اي كه از سوي مديريت سازمان پژوهشهاي علمي و صنعتي ايران به اين پرسنل وجود دارد اگر هر تبديل وضعيتي در آينده انجام شود از اين نيروها با توجه به امتيازات آنها استفاده خواهد شد.

دكتر مضطرزاده، رئيس سازمان پژوهشهاي علمي و صنعتي ايران در اين نشست اظهار داشت: مدتها بود جلسه گفتگوي صميمانه با كارمندان شركتي در دستور كار دفتر رياست قرار گرفته بود تا در اين جلسات درباره سازمان و فرصت‌هاي پيش رو و مشكلات و معضلات موجود صحبت كنيم و به شما اين نويد را مي‌دهم كه سازمان پژوهشهاي علمي و صنعتي ايران سير صعودي در تاريخ خود را طي مي‌كند و جايگاه سازمان در سطح كشور در وضعيت خوب و مناسبي قرار دارد و براي كارمندان شركتي نيز هيچگونه جاي نگراني وجود ندارد.

وي افزود: اميد است با همان شوق و اشتياق و عرق هميشگي‌تان كار را ادامه دهيد و با توجه به كارهاي ملي پيش روي اين سازمان به يقين براي پيشبرد اهداف اين فعاليت‌ها به همكاري و مساعدت شما بيش از پيش نياز داريم.

رئيس سازمان پژوهشهاي علمي و صنعتي ايران ضمن قدرداني از زحمات بي‌دريغ پرسنل خدمات و رفاه بيان داشت: اميدواريم با استعانت از خداوند متعال بر همه مشكلات فائق آئيم و از زحمات شما همواره قدرداني مي‌كنم و سعي خود را بر اين خواهيم داشت تا براي تغيير وضعيت استخدامي نيروهاي شركتي نيز قدم‌هاي مؤثري برداشته شود، ولي براي رسيدن به اين هدف و سياست‌هاي كلي نياز به زمان بيشتري داريم.

دكتر مضطرزاده اهميت و ارزش فعاليت‌ها و شرح وظايف اين دسته از نيروهاي استخدامي سازمان پژوهشهاي علمي و صنعتي ايران را نيز همانند ساير كاركنان دانست و با اشاره به اين مطلب كه برآيند كلي مجموعه نشان‌دهنده اهميت و ارزش‌گذاري فعاليت تك تك پرسنل سازمان است و هيچ برتري و امتيازي براي نوع فعاليت و شرح وظيفه كاركنان وجود ندارد از انجام مسئوليت‌هاي واگذار شده به آنان قدرداني كرد.

در اين ديدار همچنين هديه‌اي نيز از سوي رئيس سازمان پژوهشهاي علمي و صنعتي ايران به كاركنان شركتي اهدا شد.#

 آخرين اخبار

  • مسير1: جاده قديم کرج، سه راه شهريار، بعد از شهرک سعيدآباد، به طرف حسن آباد خالصه، مجتمع تحقيقاتي عصر انقلاب
  • مسير2: بزرگراه آزادگان، مسير شمال به جنوب، احمدآباد مستوفي، بعد از ميدان پارسا، انتهاي خيابان انقلاب، مجتمع تحقيقاتي عصر انقلاب
  • 56276020-27