پنجشنبه 26 مهر 1397
وزارت علوم، تحقيقات و فناوری
سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ايران

اخبار

بازديد رئيس صندوق نوآوري و شکوفايي از غرفه سازمان پژوهش هاي علمي و صنعتي ايران

  • جمعه 24 آذر 1396
  • 1029

دکتر بهزاد سلطاني رئيس صندوق نوآوري و شکوفايي در سومين روز برپايي هجدهمين نمايشگاه دستاوردهاي پژوهش، فناوري و فن بازار، از از غرفه سازمان پژوهش هاي علمي و صنعتي ايران بازديد کرد.

به گزارش روابط عمومی دکتر سلطانی ضمن بازدید دستاوردهای پژوهش و فناوری سازمان با حضور در غرفه سازمان با شرکت های مرکز رشد سازمان، دارندگان گواهینامه توانمندی فناورانه و برگزیدگان جشنواره خوارزمی در خصوص طرح های حمایتی صندوق نوآوری و شکوفایی مذاکره کرد.  

وی همچنین ضمن تایید توانمندی سازمان در تعیین ارزش دارایی‌های نامشهود (فکری) برای همکاری فیمابین سازمان و صندوق، در زمینه ارزیابی و توانمندی سازی شرکت های دانش بنیان در راستای تفاهم نامه فیمابین تاکید کرد.

شایان ذکر است تفاهمنامه‌ گسترش‌ همکاری‌ها بر اساس‌ اساسنامه‌ صندوق نوآوری و شکوفایی‌ و سازمان در آبان ماه سال جاری به منظور ارتباط‌ با سازمان‌های تخصصی، منطقه‌ای و بین‌المللی‌ در حوزه‌ پژوهش‌ و فناوری‌های نو‌ و همچنین‌ ارتقاء توانمندی‌های شرکت‌های دانش بنیان‌ در سطح ملی و بین‌المللی امضاء شده است.

 سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران در حال حاضر با بيش از سي سال فعاليت مستمر و موفقيت‌هاي كسب شده در زمينه انتقال و توسعه فناوري، اجراي طرح‌هاي نيمه صنعتي، رصد فناوري كشور و ارتباط مستقيم با صنايع و بخش‌هاي حمايتي و ستادي كشور، یکی از نهادهای توانمند در یاری رساندن به بخش های مختلف جامعه بخصوص صندوق نوآوری و شکوفایی در زمینه ارزیابی و توانمند سازی شرکت های دانش بنیان می باشد. 

 آخرين اخبار

  • مسير1: جاده قديم کرج، سه راه شهريار، بعد از شهرک سعيدآباد، به طرف حسن آباد خالصه، مجتمع تحقيقاتي عصر انقلاب
  • مسير2: بزرگراه آزادگان، مسير شمال به جنوب، احمدآباد مستوفي، بعد از ميدان پارسا، انتهاي خيابان انقلاب، مجتمع تحقيقاتي عصر انقلاب
  • 56276020-27