چهارشنبه 27 تیر 1397
وزارت علوم، تحقيقات و فناوری
سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ايران

اخبار

برگزاري کارگاه‌هاي تخصصي در هفته پژوهش

  • دوشنبه 20 آذر 1396
  • 829

سازمان پژوهش هاي علمي و صنعتي ايران در هجدهمين نمايشگاه دستاوردهاي پژوهش، فناوري و فن بازار ملي، کارگاه‌هاي آموزشي تخصصي برگزار مي‌کند.

سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران در هجدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار ملی،کارگاه‌های آموزشی برگزار می‌كند.

به گزارش روابط عمومي، در هفته پژوهش و برگزاری هجدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار،کارگاه‌های آموزشي آشنايي با سامانه کارآموزی، ارزش‌گذاری فناوری، اعتبارسنجی اختراعات و ملاک‌های تشخیص نوآوری برگزار مي‌شود.

این کارگاه‌ها روز جمعه 24 آذر 96 در محل سالن 8 و 9 نمایشگاه و با هدف معرفی توان ارزیابی سازمان پژوهشهاي علمي و صنعتي ايران در حیطه‌های مختلف حمایتی و همچنین معرفی سامانه‌های الکترونیکی تسهیل کننده وظایف حمایتی سازمان برگزار مي‌شود.

علاقه‌مندان به شرکت در این کارگاه‌ها می‌توانند با توجه به برنامه زمان‌بندی شده از سوی ستاد هفته پژوهش، به غرفه سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران مراجعه كنند.

 

نمایشگاه هفته پژوهش از تاریخ 22 تا 26 آذر 96 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران داير است.#

 آخرين اخبار

  • مسير1: جاده قديم کرج، سه راه شهريار، بعد از شهرک سعيدآباد، به طرف حسن آباد خالصه، مجتمع تحقيقاتي عصر انقلاب
  • مسير2: بزرگراه آزادگان، مسير شمال به جنوب، احمدآباد مستوفي، بعد از ميدان پارسا، انتهاي خيابان انقلاب، مجتمع تحقيقاتي عصر انقلاب
  • 56276020-27