جمعه 3 اسفند 1397
وزارت علوم، تحقيقات و فناوری
سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ايران

اخبار

در هجدهمين نمايشگاه دستاوردهاي پژوهش، فناوري و فن بازار

فناوري‌ها و دستاوردهاي پژوهشي نوين در «سامانه ارزيابي فناوري» ثبت مي‌شود

  • سه شنبه 30 آبان 1396
  • 2212

فناوری‌ها و دستاوردهای پژوهشی نوین سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران در «سامانه ارزیابی فناوری» ثبت شد.

فناوری‌ها و دستاوردهای پژوهشی نوین سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران در «سامانه ارزیابی فناوری» ثبت شد.

 

به گزارش روابط عمومي، در آستانه هفته پژوهش و برگزاری هجدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار، فناوری‌ها و دستاوردهای پژوهشی نوین و برتر سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران و مرکز رشد واحدهای فناور در سامانه ارزیابی فناوری (سافا) ثبت شد.

دفتر مرکزی ارتباط با دانشگاه‌ها و صنعت سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران، فناوری‌ها و دستاوردهای نوین علمی و پژوهشی پژوهشكده‌ها و دفاتر و نيز مرکز رشد واحدهای فناور سازمان پژوهشهاي علمي و صنعتي ايران را در اين سامانه به ثبت رساند.

اين دستاوردها در حوزه‌های مختلف از جمله مهندسی و تجهیزات پژشکی، انرژهای نو و تجدیدپذیر، هوا و فضا، شیمی و پتروشیمی، ابزار دقیق و تجهیزات پیشرفته نفت و گاز است.

بر اساس اين گزارش ثبت فناوری در این سامانه با فراخوان ستاد برگزاری هفته پژوهش و با هدف شناسایی و عرضه منسجم محصولات و دستاوردهای فناورانه مراکز دانشگاهی، پژوهشگاهي، پارک های علم و فناوری، مراکز رشد و مؤسسات تحقیقاتی در محل و ایام نمایشگاه و فن‌بازار به بازدیدکنندگان، سرمایه‌گذاران، پژوهشگران و علاقه‌مندان حوزة علم و فناوری انجام می‌شود.

نمایشگاه هفته پژوهش از تاریخ 22 تا 26 آذر 96 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران بر پا مي‌شود.#

 آخرين اخبار

  • مسير1: جاده قديم کرج، سه راه شهريار، بعد از شهرک سعيدآباد، به طرف حسن آباد خالصه، مجتمع تحقيقاتي عصر انقلاب
  • مسير2: بزرگراه آزادگان، مسير شمال به جنوب، احمدآباد مستوفي، بعد از ميدان پارسا، انتهاي خيابان انقلاب، مجتمع تحقيقاتي عصر انقلاب
  • 56276020-27