شنبه 2 تیر 1397
وزارت علوم، تحقيقات و فناوری
سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ايران

اخبار

ثبت نام در سی و یکمین جشنواره بین‌المللی خوارزمی

  • یکشنبه 31 اردیبهشت 1396
  • 2649

به گزارش روابط عمومي، متقاضيان شرکت در جشنواره بين‌المللي خوارزمي مي‌توانند با مراجعه به پايگاه اطلاع‌رساني جشنواره به نشاني http://khwarizmi.ir ...

به گزارش روابط عمومي، متقاضیان شرکت در جشنواره بین‌المللی خوارزمی مي‌توانند با مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی جشنواره به نشاني http://khwarizmi.ir نسبت به ثبت نام و ارائه مشخصات فردی و اطلاعات طرح خود اقدام و شناسه کاربری و کلمه عبور خود را تعريف كنند.

 

توجه به نكات زير در حين انجام ثبت نام و بارگذاري طرح ضروري است:

 

1-    متقاضي با استفاده از شناسه کاربری و کلمه عبور، امكان ثبت طرح جديد، ويرايش اطلاعات (از طريق طرح‌هاي من) را تا پايان زمان فراخوان دارد.

2-   طرح ارائه شده در اين دوره نبايد در دوره‌هاي قبل جشنواره شركت كرده باشد‌، مگر آنكه در فرايند اجرايي و يا دستاوردهاي طرح تغييرات اساسي اعمال شده باشد.

3-   تمام طرح‌‌ها مي‌بايست مشمول يكي از تعاريف و مفاهيم پژوهش­های بنيادي، طرح های كاربردي، طرح‌های توسعه‌ای، ابتکار و نوآوری باشند.

4-   طرح‌های‌ ارائه شده در زمينه فنی و مهندسی به‌صورت تئوری و ايده قابل نباشند و ضمن قابليت اجرايي بودن مي‌‌بايست داراي تاييديه از مراجع ذي‌صلاح باشند.

 

تذكرات مهم:

1-    ارائه معرفي‌نامه رسمي از سازمان مجري به منظور ارزيابي طرح‌هاي با مالكيت حقوقي الزامي است. همچنين اين معرفي نامه بايد اسكن و به پيوست ساير مدارك ارسال شود.

2-   در صورت ارسال نمونه ساخته شده طرح از طريق پست، ذکر نام و نام خانوادگي و عنوان طرح بر روی بسته پستی به شکل واضح و خوانا ضروری است. این مدارک مي‌بايست حداكثر تا پايان شهريور 96 به دبيرخانه جشنواره ارسال شود.

3-   در صورت نياز و تشخيص كارشناسان گروه تخصصی به بازديد از طرح، مجري شرايط لازم براي اين منظور را فراهم آورد، در غير اين‌صورت طرح ارائه شده مورد بررسي‌هاي بعدي قرار نخواهد گرفت‌.

4-   در تكميل اطلاعات پرسشنامه تعيين درصد مشاركت مجری/ نماينده و همكاران الزامي است. شايان ذکر است پس از پايان زمان فراخوان، تغيير اسامی همکاران و درصد همکاری آنان به هيچ وجه امكان‌پذير نيست. همچنين مجموع درصدها مي‌بايست برابر با 100 باشد.

در طرح‌هايي كه به‌صورت گروهي انجام شده و برگزيده مي‌شوند، همكاراني مي‌توانند از تسهيلات مربوط به بنياد ملي نخبگان استفاده كنند كه ميزان مشاركت‌ آنان در اجرا حداقل 45% باشد. همچنين براي استفاده از تسهيلات ورود به دوره‌هاي تحصيلي بر اساس آيين‌نامه‌هاي پذيرش بدون آزمون برگزيدگان فقط با شركت در آزمون و كسب 90% نمره پذيرش براي كارشناسي و كارشناسي ارشد انجام مي‌شود و سهم مشاركت براي هر فرد 50% است.

پذيرش بدون آزمون در دوره دكتري نيز براي برگزيدگان وجود ندارد و برگزيده شدن معادل 3 امتياز از 100 امتيازي است كه متقاضي ورود به دكتري بايد داشته باشد.

ساير اطلاعات بعدي به منظور پاسخگويي به مراجعه كنندگان، تصحيح راهنماي شركت در جشنواره و قراردادن آيين نامه‌ها در بخش مربوط در وب‌گاه جشنواره اعلام مي‌شود.

5-   شركت‌كنندگان بايد براي دريافت مدارك ارسالي خود حداكثر تا سه ماه پس از برگزاري مراسم به دبيرخانه جشنواره مراجعه كنند. بديهي است پس از مهلت تعيين شده، دبيرخانه هيچگونه مسئوليتي را در مورد عودت مدارك ارسالي به‌عهده نخواهد داشت.

6-    هزينه ثبت نام به هيچ عنوان قابل استرداد نخواهد بود.

 

 

مدارك مورد نياز برای شرکت در جشنواره بین‌المللی خوارزمی:

     الف- ثبت نام الكترونيكي از طريق نشاني http://khwarizmi.ir و ارسال الكترونيكي مدارك و مستندات علمي پيوست طرح به همراه مقالات، جوايز، گزارش‌هاي علمي، قراردادهاي پژوهشي و صنعتي، تاييديه‌ها، نقشه‌ها، نمونه ساخته شده، عكس و فيلم و ساير موارد مشابه.

     ب- پرداخت هزینه ثبت نام تنها به صورت الكترونيكي و از طريق سامانه انجام مي‌شود. مراجعه حضوري به بانك براي پرداخت وجه ثبت نام قابل قبول نيست.

هزينه ثبت نام برای اشخاص حقیقی و حقوقي مبلغ دو ميليون ريال (2.000.000) و براي طرح‌هاي مرتبط با حوزه صنايع دفاعي به ازاي هر طرح مبلغ ده ميليون ريال (10.000.000) درنظر گرفته شده‌است.

 

ارتباط با ما:

نشاني‌: تهران ـ بزرگراه آزادگان(جنوب)، بعد از پل فتح، احمدآباد مستوفي، بعد از ميدان پارسا، انتهاي كوي افسران، خيابان شهيد احساني‌راد

سازمان پژوهش‌هاي علمي و صنعتي ايران، ، اداره كل جشنواره‌ها و مسابقات علمي و فناوري، دبيرخانه جشنواره بين المللي خوارزمي.

 

تلفن مستقيم دبيرخانه‌: 56276345- 56276038- 56276321

صندوق پستي‌: 111-33535- كد پستي‌:93685-33131

پایگاه اطلاع‌رسانی: www.khwarizmi.ir

پست الكترونيكي: Khwarizmi_intl@irost.org

 

 آخرين اخبار

  • مسير1: جاده قديم کرج، سه راه شهريار، بعد از شهرک سعيدآباد، به طرف حسن آباد خالصه، مجتمع تحقيقاتي عصر انقلاب
  • مسير2: بزرگراه آزادگان، مسير شمال به جنوب، احمدآباد مستوفي، بعد از ميدان پارسا، انتهاي خيابان انقلاب، مجتمع تحقيقاتي عصر انقلاب
  • 56276020-27