شنبه 2 تیر 1397
وزارت علوم، تحقيقات و فناوری
سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ايران

اخبار

آغاز همكاري‌هاي مشترك علمي با شركت توسعه و عمران معدنچیان

  • شنبه 14 اسفند 1395
  • 1646

دفتر مركزي ارتباط با صنعت سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران و شرکت تعاوني توسعه و عمران معدنچیان تفاهم‌نامه همكاري‌ مشترك امضا كردند.

دفتر مركزي ارتباط با صنعت سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران و شرکت تعاوني توسعه و عمران معدنچیان تفاهم‌نامه همكاري‌ مشترك امضا كردند.به گزارش روابط عمومي، به منظور ايجاد و گسترش همكاري‌هاي آموزشي و پژوهشي تفاهم‌نامه همكاري مشترك ميان دفتر مركزي ارتباط با صنعت سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران و شرکت تعاوني توسعه و عمران معدنچیان به امضا رسيد.

 

دكتر شروين اميري، مديركل دفتر مركزي ارتباط با صنعت سازمان پژوهشهاي علمي و صنعتي ايران در اين خصوص گفت: براي گسترش توان ملي در حل مشكلات و معضلات علمي- تحقيقاتي و نيل به خوداتكايي ملي اين دفتر از هيچ كوششي در اين مسير دريغ نمي‌كند.

 

وي اظهار داشت: در همين رابطه نشستي طي هفته جاري با مدير عامل شركت تعاوني توسعه و عمران معدنچيان انجام شد كه موضوعات مهم براي ارتباط دوسويه بين طرفين شناسايي و بررسي شد.

 مدير دفتر مركزي ارتباط با صنعت افزود: شناسایی پروژه‌هاي تحقيقاتي - كاربردي مورد نياز تا مرحله تبيين دانش‌ فني، تدوين و تأليف اسناد و مدارك علمي و تبادل آن‌ها، انجام داوری، نظارت و بررسی نتايج پروژه‌های تحقيقاتی و همکاری در انجام مطالعات امکان‌سنجی فنی ‌و‌ اقتصادی، مطالعات بازار، تدوین طرح کسب و کار و بومی‌سازی و تجاری‌سازی از جمله موضوعات مشترك در اين تفاهم‌نامه بود.

 اميري بيان داشت: معرفی و اخذ پروژه‌های مطالعاتی مهندسی و اجرایی مورد نیاز سازمان‌ها و شركت‌هاي صنایع و معادن مستقر در استان یزد در زمینه‌های مدیریت و بهینه‌سازی انرژی مدیریت مصرف آب و پسماند، محیط زیست و انرژی‌های تجدیدپذیر و اجرا و عملیاتی كردن فعالیت‌های علمی جهت ارتقاي سطح توانمندی نهادهای علمی و صنعتی کشور در راستای توسعه بومی‌سازی فناوری توسعه پایدار و پیشرفت اقتصاد دانش‌بنیان در کشور و همچنین مشارکت طرفین در حوزه آموزش‌های کاربردی از ديگر تفاهمات در اين نشست بود.

اين تفاهم‌نامه به مدت 3 سال به امضاي دكتـر شرويـن اميـري، مديركل دفتر مركزي ارتباط با صنعت سازمان پژوهشهاي علمي و صنعتي ايران و حسيـن ندافيـان، مديرعامل شرکت تعاوني توسعه و عمران معدنچیان انجام شد.#

 آخرين اخبار

  • مسير1: جاده قديم کرج، سه راه شهريار، بعد از شهرک سعيدآباد، به طرف حسن آباد خالصه، مجتمع تحقيقاتي عصر انقلاب
  • مسير2: بزرگراه آزادگان، مسير شمال به جنوب، احمدآباد مستوفي، بعد از ميدان پارسا، انتهاي خيابان انقلاب، مجتمع تحقيقاتي عصر انقلاب
  • 56276020-27