شنبه 2 تیر 1397
وزارت علوم، تحقيقات و فناوری
سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ايران

اخبار

در مراسم دهه فجر؛

دکتر مضطرزاده: رقابت جهاني در زمينه فناوري در جهان بسيار بالاست

  • دوشنبه 18 بهمن 1395
  • 1603

رئيس سازمان پژوهشهاي علمي و صنعتي ايران در مراسم روز گذشته بزرگ‌داشت ايام‌الله فجر انقلاب اسلامي بر ضرورت پرداختن به برنامه‌هاي جديد فناوري با اعمال سياست‌گذاري‌هاي جديد تأكيد كرد.

رئيس سازمان پژوهشهاي علمي و صنعتي ايران در مراسم روز گذشته بزرگ‌داشت ايام‌الله فجر انقلاب اسلامي بر ضرورت پرداختن به برنامه‌هاي جديد فناوري با اعمال سياست‌گذاري‌هاي جديد تأكيد كرد.

 

به گزارش روابط عمومي، روز گذشته در مراسم نكوداشت دهه فجر دكتر مضطرزاده، رئيس سازمان پژوهشهاي علمي و صنعتي ايران بر نزديك شدن به جايگاهي جديد در عرصه علم و فناوري و در دست داشتن برنامه‌ها و سياست‌هاي كلان و ملي در اين خصوص تاكيد كرد و گفت: امروزه رقابت جهاني در زمينه فناوري بسيار بالاست و خوشحاليم كه در اين مسير آرام آرام كارهاي درازمدت و مهمي را شروع كرده‌ايم و اميدواريم بتوانيم جايگاهي كه شايسته و درخور براي سازمان پژوهشهاي علمي و صنعتي ايران در اين زمينه است را به‌دست آوريم.

 وي افزود: براي رسيدن به اين هدف بزرگ، نيازمند مشاركت و همكاري همه كاركنان هستيم و تنها با مديريت و يك تيم نمي‌توانيم به اين نتيجه برسيم و همان‌طور كه هميشه بر آن تأكيد شده‌است به مديريت مشاركتي در اين سيستم نيازمند هستيم.

 معاون پشتيباني و منابع انساني نيز از پرداخت بدهي‌هاي بازنشستگان سازمان پژوهشهاي علمي و صنعتي ايران تا پايان سال 95 خبر داد و گفت: علي‌رغم مشكلات و محدوديت‌هايي كه از نظر بودجه وجود داشته‌است تا كنون توانسته‌ايم بخشي از بدهي‌هاي پيشين سازمان را پرداخت كنيم.

مهندس طاهري اظهار داشت: از ديگر اقدامات سال جاري سرمايه‌گذاري در خصوص تجهيز آزمايشگاه‌هاي مرجع و تجهيزات پژوهشكده‌هاي سازمان پژوهشهاي علمي و صنعتي ايران است.

وي بيان داشت: در خصوص جهت دهي به مأموريت‌هاي كلان سازمان پژوهشهاي علمي و صنعتي ايران طبق نشست‌هاي مشترك با مسئولين ذي‌ربط و تبيين چشم‌انداز مأموريت‌هاي سازمان درخصوص نقش‌هاي حمايتي، فناوري و نيز امكان‌سنجي براي جذب پارك‌هاي علم و فناوري مذاكراتي در حال انجام است كه به زودي به نتايج قابل قبولي خواهيم رسيد.

 معاون پشتيباني و منابع انساني همچنين از پرداخت بدهي‌هاي مربوط به بازنشستگان تا سال 94 خبر داد و افزود: علاوه بر اين مهم بدهي‌هاي مربوط به بازنشستگان سال جاري نيز تا پايان همين سال پرداخت خواهد شد.
 در اين مراسم همچنين از بازنشستگان سال 95 با اهداي لوح سپاس از سوي معاون وزيرعلوم و رئيس سازمان پژوهشهاي علمي و صنعتي ايران و هداياي نقدي تجليل و قدرداني شد.#

 آخرين اخبار

  • مسير1: جاده قديم کرج، سه راه شهريار، بعد از شهرک سعيدآباد، به طرف حسن آباد خالصه، مجتمع تحقيقاتي عصر انقلاب
  • مسير2: بزرگراه آزادگان، مسير شمال به جنوب، احمدآباد مستوفي، بعد از ميدان پارسا، انتهاي خيابان انقلاب، مجتمع تحقيقاتي عصر انقلاب
  • 56276020-27