شنبه 2 تیر 1397
وزارت علوم، تحقيقات و فناوری
سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ايران

اخبار

دوره آموزشی تکنولوژی بیولوژی مولکولی برای تحقیق در کشاورزی و علوم پزشکی برگزار مي‌شود

  • چهارشنبه 8 دی 1395
  • 1770

مدیریت همکاری‌های بین‌الملل و سازمانهای تخصصی سازمان پژوهشهاي علمي و صنعتي ايران از برگزاري دوره آموزشي در كشور هند خبر داد.

مدیریت همکاری‌های بین‌الملل و سازمانهای تخصصی سازمان پژوهشهاي علمي و صنعتي ايران از برگزاري دوره آموزشي در كشور هند خبر داد.

بر اساس اطلاع رسانی سازمان سرمایه‌گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران وابسته به وزارت امور اقتصادی و دارائی کشور، طرح کلمبو در نظر دارد با مشارکت دولت هند، دوره آموزشی در حوزه تکنولوژی بیولوژی مولکولی برای تحقیق در کشاورزی و علوم پزشکی را برگزار كند.

 اين دوره آموزشي از تاریخ 15 بهمن تا 13 اسفند 1395 برابر با 3 فوریه تا 3 مارس 2017 میلادی در کشور هند انجام مي‌شود.

 طرح کلمبو، نهادی بین‌المللی است که در زمینه توسعه منابع انسانی از طریق برگزاری دوره های آموزشی فعالیت می‌كند. این دوره آموزشی برای مدیران میانی، معاونین و کارشناسان ارشد طراحی شده و متقاضیان ثبت نام باید داراي 45 سال سن و 10 سال سابقه فعالیت در زمینه کاری ذی‌ربط و مسلط به زبان انگلیسی باشند.

 علاقمندان براي کسب اطلاعات بیشتر می توانند به فراخوان پیوست مراجعه كنند.

 گفتني است شرکت در دوره آموزشی فوق رایگان بوده و تمام هزینه‌های بلیط، اقامت و غذا به استثناي هزینه اخذ روادید از سوی طرح کلمبو پرداخت می‌شود.

داوطلبان واجد شرایط فقط تا تاریخ 12 دي 1395 می‌توانند درخواست خود را برای ثبت‌نام به مدیریت همکاری‌های بین‌الملل و سازمانهای تخصصی سازمان پژوهشهاي علمي و صنعتي ايران ارسال كنند.

Application form-Molecular

Training Notification- Molecular

Molecular-Iran

 form1

Biology workshop

 

 

 

 آخرين اخبار

  • مسير1: جاده قديم کرج، سه راه شهريار، بعد از شهرک سعيدآباد، به طرف حسن آباد خالصه، مجتمع تحقيقاتي عصر انقلاب
  • مسير2: بزرگراه آزادگان، مسير شمال به جنوب، احمدآباد مستوفي، بعد از ميدان پارسا، انتهاي خيابان انقلاب، مجتمع تحقيقاتي عصر انقلاب
  • 56276020-27