سه شنبه 4 اردیبهشت 1397
وزارت علوم، تحقيقات و فناوری
سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ايران

اخبار

مراسم تجليل از برگزيدگان هفته پژوهش انجام شد

  • چهارشنبه 1 دی 1395
  • 1640

در مراسمي كه به مناسبت گرامي‌داشت هفته پژوهش برگزار شد از پژوهشگران برگزيده سازمان پژوهشهاي علمي و صنعتي ايران قدرداني شد.

به گزارش روابط عمومي، روز گذشته طي مراسمي كه در محل سالن ابوريحان سازمان پژوهشهاي علمي و صنعتي ايران انجام شد ضمن معرفي موفقيت‌هاي كسب شده در هفدهمين نمايشگاه هفته پژوهش، از برگزيدگان پژوهشي و اعضاي هيئت علمي ارتقا يافته تجليل شد.

 

دكتر فتح‌الله مضطرزاده، معاون وزير و رئيس سازمان پژوهشهاي علمي و صنعتي ايران گفت: خوشبختانه وضعيت سازمان پژوهشهاي علمي و صنعتي ايران از نظر فعاليت‌هايي كه قرار بود انجام شود در مرتبه قابل قبولي است.

 وي اظهار داشت: طرح شبكه علمي كشور طبق برنامه زمان‌بندي مقرر خود در حال حركت است و تمام متوليان و دست‌اندركاران اين طرح ملي براي رسيدن به هدف نهايي طرح تلاش مي‌كنند.

 معاون وزير علوم افزود: همين‌طور برنامه مركز تحقيقات پزشكي و فناوري پروفسور سميعي نيز با جديت تمام دنبال مي‌شود و اولين بورد تخصصي آن 27 ژانويه 2017 در كشور آلمان و با حضور وزير علوم و مسئولين ذي‌ربط تشكيل خواهد شد.

 رئيس سازمان پژوهشهاي علمي و صنعتي ايران با بيان اين مطلب كه براي رسيدن به اهداف ملي بايد اقدامات جديدي انجام دهيم گفت: همين‌طور بايد در وضعيت كادر اداري سازمان، برنامه‌ريزي، پشتيباني و علمي براي رسيدن به وضعيتي مطلوب و دست‌يابي به اهداف ملي و بين‌المللي تغييرات جديدي انجام دهيم كه اين امر مستلزم حمايت و همكاري‌هاي همه جانبه نيروهاي داخلي، وزارت محترم علوم و ساير نهادهاي دولتي از جمله سازمان برنامه و بودجه و مجلس خواهد بود.

 

در مراسم روز گذشته از برترين‌هاي پژوهش و فناوري قدرداني به عمل آمد.

پژوهشكده برق و فناوري اطلاعات، پژوهشكده برگزیده در سال 1395، اميراحسان لشكري، دانشجوي دكتري برگزيده رشته مهندسي پزشكي گرايش بيوالكتريك از پژوهشكده برق و فناوري و شركت امين آسيا فناور پارس به مديريت مهندس حميدرضا فراهاني عنوان فناور برتر مركز رشد سازمان پژوهشهاي علمي و صنعتي ايران در سال 1395 را به خود اختصاص داد.

 

در اين مراسم همچنين از پژوهشگران برگزيده سال 1395 سازمان پژوهشهاي علمي و صنعتي ايران تجليل به عمل آمد.

دكتر عليرضا عشوري، رتبه اول پژوهشگر برگزيده از پژوهشكده فناوري‌هاي شيميايي، دكتر محمدعلي اردكاني، رتبه اول پژوهشگر برگزيده از پژوهشكده مكانيك، دكتر سيداحمد مظفري، رتبه دوم پژوهشگر برگزيده از پژوهشكده فناوري‌هاي شيميايي و دكتر معصومه قبادنژاد، رتبه سوم پژوهشگر برگزيده از پژوهشكده زيست‌فناوري را كسب كردند.

 

اعضاي هيئت علمي كه در دوره ششم هيئت مميزه سازمان پژوهشهاي علمي و صنعتي ايران موفق به ارتقاء رتبه شدند نيز در مراسم تجليل از برگزيدگان معرفي شدند.

دكتر محمدعلي اردكاني از پژوهشكده مكانيك موفق به ارتقا به درجه استادي، دكتر فؤاد فرحاني بغلاني از پژوهشكده مكانيك موفق به ارتقا به درجه دانشياري، دكتر عباس اكبرنيا از پژوهشكده مكانيك موفق به ارتقا به درجه دانشياري، دكتر علي كفلو از پژوهشكده مواد پيشرفته و انرژي‌هاي نو موفق به ارتقا به درجه دانشياري، دكتر محمد عابدي از پژوهشكده فناوري‌هاي شيميايي موفق به ارتقا به درجه دانشياري، دكتر محمد فيروزمند از پژوهشكده برق و فناوري اطلاعات موفق به ارتقا به درجه دانشياري و دكتر سيدوهاب شجاع‌الديني از پژوهشكده برق و فناوري اطلاعات موفق به ارتقا به درجه دانشياري نيز از سوي رئيس سازمان پژوهشهاي علمي و صنعتي ايران قدرداني شدند و لوح سپاس و جايزه نقدي دريافت كردند.#

 آخرين اخبار

  • بزرگراه آزادگان، مسير شمال به جنوب، احمدآباد مستوفي، بعد از ميدان پارسا، انتهاي خيابان انقلاب، مجتمع تحقيقاتي عصر انقلاب
  • 56276020-27