شنبه 2 تیر 1397
وزارت علوم، تحقيقات و فناوری
سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ايران

اخبار

تفاهم نامه همكاري با ايميدرو منعقد شد

  • دوشنبه 29 آذر 1395
  • 1462

سازمان پژوهشهاي علمي و صنعتي ايران تفاهم‌نامه همكاري‌هاي مشترك علمي با سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران منعقد كرد.

در حاشيه برگزاري هفدهمين نمايشگاه دستاوردهاي فناوري و پژوهشي دانشگاه‌ها، مراكز تحقيقاتي و پارك‌هاي علم و فناوري تفاهم‌نامه همكاري‌هاي مشترك تحقيقاتي با ايميدرو به امضا رسيد.

 اين همكاري‌هاي علمي در زمينه گسترش ارتباطات علمي و فناوري ميان سازمان پژوهشها و ايميدرو در جهت توسعه پايدار و دانش‌بنيان كشور انجام مي‌شود.

 
حل معضلات و مشكلات مربوط به صنايع و معادن، كمك به ايجاد دانش فني و انتقال فناوري‌هاي نوين مورد نياز شركت‌هاي زيرمجموعه ايميدرو، برگزاري دوره‌هاي آموزشي و كارگاه‌هاي آموزشي مورد نياز مديران و كارشناسان ايميدرو، و بازديد اعضاي هيئت علمي و كارشناسان طرفين از سازمان پژوهشهاي علمي و صنعتي ايران و صنايع و مراكز وابسته به ايميدرو در جهت توسعه همكاري‌هاي صنعت و دانشگاه از جمله توافقات به عمل‌آمده است.

 همچنين حمايت از پايان‌نامه‌هاي دانشجويي در مقطع ارشد و دكتري در زمينه‌هاي مرتبط با معادن و صنايع معدني و سطح‌بندي توانمندي‌هاي فناورانه شركت‌هاي معرفي شده از ديگر موضوعات مورد توافق در اين تفاهم‌نامه مشترك است.#

 آخرين اخبار

  • مسير1: جاده قديم کرج، سه راه شهريار، بعد از شهرک سعيدآباد، به طرف حسن آباد خالصه، مجتمع تحقيقاتي عصر انقلاب
  • مسير2: بزرگراه آزادگان، مسير شمال به جنوب، احمدآباد مستوفي، بعد از ميدان پارسا، انتهاي خيابان انقلاب، مجتمع تحقيقاتي عصر انقلاب
  • 56276020-27