یکشنبه 29 اردیبهشت 1398

اخبار

توانمندسازي واحدهاي توليدکننده کالاهاي ايراني انجام مي‌شود

  • یکشنبه 29 مهر 1397
  • 764

جلسه دفتر ارتباط با صنعت سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران و مؤسسه آموزش عالی علمی کاربردی وزارت جهاد کشاورزی درخصوص توانمندسازی واحدهای تولیدکننده کالای ایرانی روز دوشنبه 23 مهر 97 در محل وزارت جهاد کشاورزی، برگزار شد.

در این جلسه در خصوص انعقاد تفاهم نامه مشترک میان مؤسسه آموزش­های علمی- کاربردی و مهارتی وزارت جهادکشاورزی با اداره تحصیلات تکمیلی سازمان پژوهش­های علمی و صنعتی ایران بحث و تبادل نظر صورت گرفت و مقرر شد برای برگزاری دوره­های آموزشی مدیریتی به منظور توانمندسازی مدیران، از اساتید سازمان پژوهش­های علمی و صنعتی ایران بهره مند شوند.

همچنین در این نشست پیرامون تشکیل کارگروه مشترکی به منظور رفع نیازهای آموزشی سازمان جهادکشاورزی با حضور نمایندگان سازمان پژوهش­های علمی و صنعتی ایران، معاونت زراعت و باغبانی، مؤسسات تحقیقات فنی- مهندسی و با مدیریت دفتر مهندس میثمی­تبار گفتگو شد.

ارائه توانمندی­های آموزشی واحد آموزش سازمان پژوهش­های علمی و صنعتی ایران به وزارت جهادکشاورزی و ایجاد رابطه سه جانبه بین سازمان پژوهش­ها، آموزش جهادکشاورزی و بهره­برداران وزارت جهاد کشاورزی از دیگر توافقات انجام شده در این نشست بود.

مؤسسه آموزش عالی علمی-کاربردی وزارت جهاد کشاورزی دارای بزرگترین شبکه‌ آموزش و ترویج در مجموعه آموزش و تحقیقات سازمان تحقیقات آموزش و ترویج وزارت جهاد کشاورزی (تات) می­باشد. این موسسه سالانه برای آموزش کارکنان وزارت­خانه نیازسنجی آموزشی انجام داده و سالانه حدود 5 تا 6 هزار دوره آموزشی را طراحی می‌کند.

 آخرين اخبار

کليه حقوق سايت متعلق به سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ايران می‌باشد.
طراحی و توسعه توسط: دفتر فناوری اطلاعات