شنبه 31 فروردین 1398

اخبار

امضاي تفاهم نامه همکاري ميان سازمان و انجمن استصنا

  • شنبه 5 خرداد 1397
  • 944

در بيست سومين نمايشگاه بين المللي نفت، گاز، پالايش و پتروشيمي، تفاهم نامه همکاري ميان سازمان و انجمن سازندگان تجهيزات صنعت نفت ايران (استصنا)،امضا شد.

به گزارش روابط عمومی: در بیست سومین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی، تفاهم نامه همکاری میان سازمان و انجمن سازندگان تجهیزات صنعت نفت ایران (استصنا) جهت توسعه فناوری و نوآوری، حمایت از تولید و کالای داخلی و نیز پیشبرد همکاری با سازمان‎های منطقه‎ای و بین المللی در حوزه‎های مرتبط با صنایع و تجهیزات نفت و گاز، امضا شد.
دکتر انور شلماشی مدیر کل دفتر مرکزی ارتباط با دانشگاه ها و صنعت سازمان با اشاره به موضوع تفاهم نامه بیان داشت:

در این تفاهم‎نامه بر استفاده از امکانات و ظرفیت‎های مشترک به خصوص در زمینه ارزیابی توانمندی فناورانه شرکت‎های عضو انجمن با هدف حمایت از توان تولید داخلی تأکید شده است.
همچنین آقای عبدالرضا حمیدی نایب رئیس هیئت مدیره انجمن استصنا با اشاره به سوابق سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران در زمینه ارتباط با صنعت و فناوری در کشور، بیان داشت: که امید است بتوانیم در یک فضای کاری مناسب و به دور از هیاهو و نمایش پیوند علمی – تخصصی بین سازمان و اعضای انجمن را هر چه بیشتر فراهم کنیم.
قابل ذکر است بیست و سومین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی تهران توسط شرکت ملی نفت ایران در محل نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار شد.

 آخرين اخبار

کليه حقوق سايت متعلق به سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ايران می‌باشد.
طراحی و توسعه توسط: دفتر فناوری اطلاعات