یکشنبه 18 آذر 1397

اخبار

سهم مشارکت دانشگاه جامع علمي- کاربردي در سامانه کارآموزي افزايش مي‌يابد

  • شنبه 2 دی 1396
  • 305

در هجدهمين نمايشگاه هفته پژوهش، طي بازديد دكتر اميد از غرفه سازمان پژوهشهاي علمي و صنعتي ايران بر استفاده هر چه بيشتر آن دانشگاه از سامانه ملي كارآموزي تاكيد شد.
به گزارش روابط عمومی، در پي بازديد دکتر محمد حسين اميد، رئيس دانشگاه جامع علمي-كاربردي و دكتر مهدخت بروجردي، معاون پژوهشي آن دانشگاه از غرفه سازمان پژوهشهاي علمي و صنعتي ايران درخصوص چگونگي عملكرد دانشگاه در سامانه ملي كارآموزي و نحوه تعامل با سازمان گفتگو شد.
دكتر علي زنوزي، رئيس گروه كارآموزي دفتر مركزي ارتباط با دانشگاه و صنعت سازمان پژوهشهاي علمي و صنعتي ايران با ارائه آمار مشاركت مراكز دانشگاه جامع علمي- كاربردي در اين سامانه و با اشاره به امضاي تفاهم‌نامه منعقده بين سازمان و آن دانشگاه اظهار اميدواري كرد كه پيرو برگزاري كارگاه‌هاي آموزشي  استاني در نيم‌سال آينده، دانشگاه جامع علمي- كاربردي بيشترين مشاركت در استفاده از سامانه ملي كارآموزي در كشور را به خود اختصاص خواهد داد.
وي تاكيد كرد: بسته به نياز دانشگاه‌ها و مراكز زير مجموعه، سامانه بومي‌سازي شده و در صدد تأمين بخش عمده‌اي از نيازهاي چهار گروه فني- مهندسي، هنر، كشاورزي و علوم انساني در سامانه هستيم.

 آخرين اخبار

کليه حقوق سايت متعلق به سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ايران می‌باشد.
طراحی و توسعه توسط: دفتر فناوری اطلاعات