پنجشنبه 26 مهر 1397

اخبار

در هفته پژوهش و فناوري از سامانه ملي کارآموزي رونمايي مي‌شود

  • سه شنبه 14 آذر 1396
  • 261

هم‌زمان با هفته پژوهش و فناوري و پرپايي نمايشگاه دستاوردهاي پژوهشي و فناوري سامانه ملي كارآموزي سازمان پژوهشهاي علمي و صنعتي ايران افتتاح مي‌شود.
 به گزارش روابط عمومي، مدیر کل دفتر مرکزی ارتباط با دانشگاه‌ها و صنعت سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران در اين خصوص اظهار داشت: دفتر مركزي ارتباط با دانشگاه‌ها و صنعت سازمان پژوهشهاي علمي و صنعتي ايران مطابق با وظايف محوله از سوي وزارت علوم، تحقيقات و فناوري عهده‌دار جايابي دانشجويان دانشگاه‌هاي وابسته به وزارت متبوع در صنايع كشور است.
 دكتر انور شلماشي افزود: در نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار كه از تاريخ 22 تا 26 آذر 96 در محل نمايشگاه‌ بين‌المللي تهران برگزار مي‌شود از ویرایش جدید سامانه ملي كارآموزي براي تسهیل جایابی کارآموزان در صنعت رونمايي مي‌شود.
وي بيان داشت: سامانه ملي كارآموزي كه به منظور افزايش ارتباط صنايع و دانشگاه‌ها با هدف تسهيل جايابي دانشجويان متقاضي دوره هاي كارآموزي در صنعت، طراحی و پیاده سازی شده به آدرس http://karamouz.irost.org در اختيار متقاضيان قرار خواهد گرفت.
مدیر کل دفتر مرکزی ارتباط با دانشگاه‌ها و صنعت سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران اظهار داشت: فرآيند جایابی و پذيرش کارآموزان شامل دريافت درخواست كارآموزي دانشجويان، دريافت ظرفيت‌هاي اعلام شده از صنايع، بررسي و تطبيق ظرفيت‌ها و انجام فرآيند جایابی، از طريق یک برنامه مکانیزه تحت ‌وب با نام "سامانه ملی کارآموزی " انجام مي‌شود.
دکتر شلماشی افزود: آن دسته از شرکت‌های متقاضی اخذ گواهی توانمندی فناورانه که از 11 تا 26 آذر براي بیش از 20 کارآموز از طريق سامانه ملی کارآموزی اعلام ظرفيت پذیرش کرده باشند، مشمول 25 درصد تخفیف در هزینه‌های ارزیابی و صدور گواهی توانمندی فناورانه خواهند شد.

 آخرين اخبار

کليه حقوق سايت متعلق به سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ايران می‌باشد.
طراحی و توسعه توسط: دفتر فناوری اطلاعات