دوشنبه 25 تیر 1397

اخبار

ثبت دستاوردهاي سازمان پژوهش هاي علمي و صنعتي ايران در سامانه سافا

  • شنبه 4 آذر 1396
  • 185

به گزارش روز شنبه گروه علمی ایرنا از سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران، در آستانه هفته پژوهش و برگزاری هجدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار، دفتر مرکزی ارتباط با دانشگاه ها و صنعت این سازمان فناوری‌ها و دستاوردهای پژوهشی نوین و برتر سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران، مرکز رشد و واحدهای فناور را در سامانه ارزیابی فناوری ایران (سافا) به نشانی http://www.irantechhub.ir ثبت کرد.
این دستاوردها در حوزه‌های مختلف از جمله مهندسی و تجهیزات پژشکی، انرژهای نو و تجدیدپذیر، هوا و فضا، شیمی و پتروشیمی، ابزار دقیق و تجهیزات پیشرفته نفت و گاز است.
ثبت فناوری در این سامانه با فراخوان ستاد برگزاری هفته پژوهش و هدف شناسایی و عرضه منسجم محصولات و دستاوردهای فناورانه مراکز دانشگاهی، پژوهشگاهی، پارک های علم و فناوری، مراکز رشد و مؤسسات تحقیقاتی در محل و ایام نمایشگاه و فن‌بازار انجام می‌شود.
نمایشگاه هفته پژوهش از تاریخ 22 تا 26 آذر 96 در محل دائم نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران با شعار 'پژوهش تقاضا محور و تجاری‌سازی فناوری، زیربنای تولید و اشتغال' و حضور دانشگاه ها، پژوهشگاه ها، پارک های علم و فناوری و مراکز رشد و نیز برخی از وزارتخانه‌ها و سازمان های اجرایی مرتبط در تهران برگزار می شود.

 آخرين اخبار

کليه حقوق سايت متعلق به سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ايران می‌باشد.
طراحی و توسعه توسط: دفتر فناوری اطلاعات