دوشنبه 28 خرداد 1397

اخبار

برگزاري برنامه تحقيقاتي کوتاه مدت به ميزباني موسسه سياستگذاري علوم و فناوري(STEPI) کشور کره جنوبي

  • شنبه 30 بهمن 1395
  • 1310

بر اساس اطلاع رسانی موسسه سياستگذاري علوم و فناوري (STEPI) كشور كره جنوبی، يك دوره تحقيقاتي كوتاه مدت به ميزباني مركز همكاري هاي بين المللي نوآوري موسسه استپي به مدت 2 الي 3 هفته و در 2 نوبت از سال برگزار خواهد شد.
 هدف از برگزاري اين دوره توسعه همكاري هاي بين المللي در حوزه سياستگذاري علم، فناوري و نوآوري از طريق فراهم نمودن فرصت تحقيق و تبادل نظر  براي محققين برجسته بين المللي علاقمند به تحقيق در اين حوزه در كشور كره جنوبي مي باشد. علاقمندان مي توانند درخواست خود را  ساليانه در دو نوبت( نيمسال اول و نيمسال دوم سال) از طريق مديريت همكاريهاي بين الملل سازمان به مركز استپي ارسال نمايند.  اين برنامه براي آن دسته از محققاني كه علاقمند به شركت در اين دوره در نيمسال اول سال 2017 مي باشند، در هفته دوم ماه مي آغاز و در هفته چهارم همان ماه خاتمه مي يابد. همچنين دوره مذكور براي آن دسته از محققاني كه علاقمند به شركت در اين دوره در نيمسال دومسال 2017 مي باشند در هفته سوم ماه اكتبر آغاز و در هفته اول ماه نوامبر  پايان مي يابد. مهلت درخواست براي شركت در هر نيمسال به شرح ذيل مي باشد:
-20 مارس 2017 : براي آن دسته از محققاني كه علاقمند به شركت در اين برنامه در ماه مي 2017 مي باشند.
- 1 جولاي 2017 : براي آن دسته از محققاني كه علاقمند به شركت در اين برنامه در ماه اكتبر 2017 مي باشند.
لازم به ذکر است، شركت كنندگان در اين برنامه كمك هزينه اي برای اقامت ، غذا و اياب و ذهاب محلي خود طبق مقررات موسسه استپي دريافت خواهند نمود.
علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به فراخوان پیوست و یا به  وب سایت  http://eng.stepi.re.kr  مراجعه نمایند.
 

 آخرين اخبار

کليه حقوق سايت متعلق به سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ايران می‌باشد.
طراحی و توسعه توسط: دفتر فناوری اطلاعات