یکشنبه 6 اسفند 1396

اخبار

برگزاري دوره آموزشي تکنولوژي بيولوژي مولکولي براي تحقيق در کشاورزي و علوم پزشکي

  • سه شنبه 7 دی 1395
  • 996

 بر اساس اطلاع رسانی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران وابسته به وزارت امور اقتصادی و دارائی کشور، طرح کلمبو در نظر دارد با مشارکت دولت هند، دوره آموزشی در حوزه تکنولوژی بیولوژی مولکولی برای تحقیق در کشاورزی و علوم پزشکی را از تاریخ 15 بهمن لغایت 13 اسفند 1395 (برابر با 3 فوریه لغایت 3 مارس 2017 میلادی) در کشور هند برگزار نماید.
طرح کلمبو، نهادی بین المللی است که در زمینه توسعه منابع انسانی از طریق برگزاری دوره های آموزشی فعالیت می نماید. این دوره آموزشی برای مدیران میانی، معاونین و کارشناسان ارشد طراحی گردیده و متقاضیان ثبت نام باید تا 45 سال سن و دارای 10 سال سابقه فعالیت در زمینه کاری ذیربط و تسلط کامل به زبان انگلیسی داشته باشند . علاقمندان  جهت کسب اطلاعات بیشتر  می توانند به فراخوان پیوست  مراجعه نمایند.
لازم به ذکر است شرکت در دوره آموزشی فوق رایگان بوده و کلیه هزینه های بلیط، اقامت و غذا (به استثناء هزینه اخذ روادید) از سوی طرح کلمبو پرداخت می شود.
 داوطلبان واجد شرایط تنها تا تاریخ 11دی ماه 1395 می توانند درخواست خود را برای ثبت نام به مدیریت همکاریهای بین الملل و سازمانهای تخصصی ارسال نمایند.  

 آخرين اخبار

کليه حقوق سايت متعلق به سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ايران می‌باشد.
طراحی و توسعه توسط: دفتر فناوری اطلاعات