چهارشنبه 24 مرداد 1397

اخبار

فراخوان طرح تحقيقاتي با اقليم کردستان عراق

  • شنبه 8 اردیبهشت 1397
  • 128

براساس خبر مندرج در وب سایت مرکز همکاریهای علمی بین المللی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، دانشگاه کردستان به عنوان رئیس کار‌گروه ملی هماهنگی و پیگیری همکاری‌های علمی با اقلیم کردستان جمهوری عراق، آمادگی خود را برای پذیرش شش طرح پیشنهادی در جهت افزایش مراودات علمی با اقلیم کردستان اعلام نمود.
طبق این فراخوان هر پژوهشگر ایرانی می تواند با دعوت از یک یا چند عضو هیئت علمی اقلیم کردستان عراق جهت همکاری علمی فیمابین، طرح پیشنهادی خود را مطرح نماید.
لازم به ذکر است با توجه به سیاست‌های وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و همچنین مراودات وسیع اقتصادی و فرهنگی ایران با اقلیم کردستان عراق دو طرح از طرح‌های فوق باید به بررسی و ارزیابی بخش‌های اقتصادی اقلیم کردستان عراق با تاکید بر صادرات ایران و همچنین به ارزیابی بستر‌ها و ظرفیت‌های آموزش عالی در کردستان عراق بپردازد. از میان شش طرحی که انتخاب خواهد شد موضوع چهار طرح دیگر کاملاً آزاد است.
لازم به ذکر است علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام می توانند با دفتر روابط بین الملل و همکاری‌های علمی دانشگاه کردستان به شماره تلفن 33624020-087 تماس حاصل نمایند و یا به وب سایت http://international.uok.ac.ir/fa مراجعه نمایند.
متقاضیان محترم بایستی پروپوزال خود را تا پایان وقت اداری 11 اردیبهشت ماه به مدیریت همکاریهای بین الملل ارسال نمایند.

 آخرين اخبار

کليه حقوق سايت متعلق به سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ايران می‌باشد.
طراحی و توسعه توسط: دفتر فناوری اطلاعات