چهارشنبه 27 تیر 1397

اخبار

فلوشيپ تحقيقاتي سه ماهه مرکز علوم و فناوري (NAM S&T Centre) در زمينه اکولوژي دريايي مناطق ساحلي و گرمسيري

  • چهارشنبه 30 فروردین 1396
  • 1382

مركز علوم و فناوري كشورهاي در حال توسعه و غیر متعهد (NAM S&T Centre) فلوشیپ تحقیقاتی با موضوع ذیل اعطا می نماید:
 
Joint NAM S&T Centre - ZMT Bremen (Germany) Fellowship in Tropical Coastal Marine Research: Call for Applications For 2017
 
هدف از اعطای این فلوشیپ تحقیقاتی سه ماهه، ارتقای مهارت­های پژوهشی دانشمندان و محققان کشورهای در حال توسعه در زمینه های اکولوژی، زمین شناسی بیوشیمی، اکولوژی نظری و مدل سازی، علوم اجتماعی و سیستم های دریایی مناطق ساحلی و گرمسیری از طریق همکاری با دانشمندان و محققان برتر موسسه ZMT آلمان است.
لازم به ذکر است مرکز ZMT آلمان واقع در شهر برمن میزبانی آن را در سال 2017 بر عهده دارد و  هر ماه مبلغ 1250 یورو به متقاضیان برای کمک هزینه تحصیلی اعطا می نماید.
 علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر  و تکمیل فرم ثبت نام می توانند  تا تاریخ 1396/4/1 به فراخوان پیوست و یا  به وب سایت http://www.namstct.org  مراجعه فرمايند.  لازم به ذكر است هزینه بليط رفت و برگشت یک نفر از متقاضیان واجد شرایط توسط مرکز NAM تقبل شده است.
از آنجا که سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران  محور ملی رسمی (Focal Point) در مرکز علم و فناوری کشورهای در حال توسعه و  غیر متعهد  (NAM S&T Centre) در جمهوری اسلامی ایران است، برای اعطای این فلوشیپ تحقیقاتی نقش هماهنگ‌کننده و محور ارتباطی را ایفا خواهد کرد.

 آخرين اخبار

کليه حقوق سايت متعلق به سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ايران می‌باشد.
طراحی و توسعه توسط: دفتر فناوری اطلاعات