شنبه 31 فروردین 1398

اخبار

سخنراني سردار دهقان در خصوص ارتباط با صنعت در مراسم بزرگداشت روز پژوهش و فناوري

  • یکشنبه 2 دی 1397
  • 109

در مراسم بزرگداشت هفته پژوهش با حضور مشاور فرمانده کل قوا در حوزه صنايع دفاعي و پشتيباني نيروهاي مسلح از پژوهش‎گران برتر سازمان تقدير شد.

به گزارش روابط عمومی: در مراسم بزرگداشت هفته پژوهش امروز صبح (یکشنبه) در محل سالن ابوریحان سازمان با حضور سردار حسین دهقان مشاور فرمانده کل قوا در حوزه صنايع دفاعي و پشتيباني نيروهاي مسلح و علیرضا عشوری رییس سازمان از پژوهش‎گران برتر، اعضاي هيئت علمي ارتقا يافته و بازنشستگان سازمان در سال جاری تقدير شد.
در ابتدای این مراسم، دکتر عشوری ضمن خیر مقدم به مهمانان و تبریک هفته پژوهش، برای اعضای خانواده سازمان پژوهش‎های علمی و صنعتی ایران آرزوی موفقیت کرد.
در ادامه مراسم دکتر دهقان وزیر سابق دفاع و مشاور فرمانده کل قوا در حوزه صنايع دفاعي و پشتيباني نيروهاي مسلح ضمن بیان اینکه سازمان فرزند انقلاب می‎باشد و باید به سازمان به عنوان یک نهاد ملی و بین‎المللی نگاه و توجه شود ادامه داد: همه ما باید به یک فهم مشترک در توسعه فناوری و در نهایت تجاری سازی برسیم و این سازمان در سطح ملی می‎تواند این کار را به صورت استاندارد انجام دهد.
در ادامه این مراسم از پژوهشگران برتر،  اعضاي هيئت علمي ارتقا يافته و بازنشستگان سازمان در سال جاری با لوح تقدیر و هدیه قدردانی شد. 
هم‎چنین در پایان مراسم دکتر الیاسی معاون توسعه فناوری سازمان، گزارشی از عملکرد معاونت توسعه فناوری ارایه کرد.


 

 آخرين اخبار

کليه حقوق سايت متعلق به سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ايران می‌باشد.
طراحی و توسعه توسط: دفتر فناوری اطلاعات