یکشنبه 29 اردیبهشت 1398

اخبار

سازمان پژوهش‎هاي علمي و صنعتي ايران کارگاه هاي آموزشي برگزار مي‎کند

  • یکشنبه 25 آذر 1397
  • 127

سازمان پژوهش هاي علمي و صنعتي ايران با حضور در نوزدهمين نمايشگاه دستاوردهاي پژوهش، فناوري و فن بازار ملي، کارگاه هاي آموزشي برگزار مي‎کند.

به گزارش روابط عمومی: سازمان پژوهش‎های علمی و صنعتی ایران هم‎زمان با برگزاری نوزدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار ملی و با هدف معرفی سازمان در حوزه‎های مختلف حمایتی و هم‎چنین معرفی سامانه‎های الکترونیکی تسهیل کننده وظایف حمایتی سازمان، کارگاه‎های آموزشی، " معرفی سامانه کارآموزی، ارزیابی علمی اختراعات و نوآوری ها ویژه اعضای هیأت علمی و کارشناسان دفاتر مالکیت فکری، طراحي مدل تجاري‌سازي نتايج تحقيقات مراكز پژوهشي و آشنایی با سامانه ملی اختراعات و نوآوری‎های سازمان" را برگزار خواهد کرد.
با اعلام معاونت نوآوری و تجاری سازی سازمان این کارگاه‎ها در روز سه‎شنبه 1397/10/04 در فضای کارگاهی ستاد- سالن (۵)- جنب ستاد نمایشگاهی برگزار می‎شود.
لازم ذکر است علاقه‎مندان به شرکت در این کارگاه‎ها می‎توانند با توجه به برنامه زمان‎بندی شده از سوی ستاد هفته پژوهش، در این دوره ‎ها شرکت کنند. همچنین در پایان برای کلیه شرکت کنندگان در این کارگاه‎ها گواهینامه معتبر صادر خواهد شد.

نمایشگاه "دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار ملی" از تاریخ 3 تا 6 دی‎ماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه‎های بین‎المللی تهران برگزار خواهد شد.

 آخرين اخبار

کليه حقوق سايت متعلق به سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ايران می‌باشد.
طراحی و توسعه توسط: دفتر فناوری اطلاعات