شنبه 31 فروردین 1398

اخبار

غرفه سازمان پژوهشهاي علمي و صنعتي ايران برتر شد

  • دوشنبه 27 آذر 1396
  • 602

سازمان پژوهشهاي علمي و صنعتي ايران موفق به كسب رتبه برتر در هجدهمين نمايشگاه دستاوردهاي پژوهش، فناوري و فن بازار شد.

به گزارش روابط عمومي، صبح امروز در مراسم اختتاميه كه با حضور وزير علوم و دبير نمايشگاه برگزار شد غرفه هاي برتر نمايشگاه معرفي شدند.
 
وزير علوم تحقيقات و فناوري شاخص هاي ارزيابي براي كسب رتبه برتر در اين دوره از نمايشگاه را برشمرد و افزود: نحوه نمايش دستاوردها، طراحي غرفه، غرفه داري، فناوران، تجاري سازي، آموزش، ارزيابي هاي مردمي توسط اپليكيشن نمايشگاه و همچنين ارزيابي ميداني فناوريهاي ارائه شده از جمله شاخص هاي انتخاب غرفه هاي برتر در نمايشگاه بود.


دكتر غلامي ضمن ارائه گزارشي از دستاوردهاي نمايشگاه اظهار داشت: ورود دستاوردهاي تحقيقاتي محققان كشور به بازارهاي جهاني بر ضرورت توجه و حمايت از فعالان عرصه علم و فناوري از سوي دستگاههاي ذي ربط مي افزايد. 
وي يادآور شد: با نگاه به دستاوردهاي اين نمايشگاه مشاهده ميكنيم كه سير تحول و تغييرات امسال بسيار اميدواركننده است و مي توان گفت يك حركت نو به لحاظ سابقه تاريخي در كشور ما جوان اما پرشتاب در عرصه دستاوردهاي علمي و فناوري به وجود آمده است و نقطه عطفي كه در فعاليتهاي علمي و پژوهشي كشور داريم از يك مسير طولاني در حوزه آموزش محور بودن به سمت دانشگاههاي آموزش و پژوهش محور يعني دانشگاههاي نسل سوم داريم.
وزير علوم، تحقيقات و فناوري اظهارداشت: در اين دوره از نمايشگاه ٧٠ كار جديد ارائه شد و اين جهش خوبي بود كه شايد به صورت طبيعي و آمارهاي هميشگي نمي توانستيم حدس بزنيم كه چه ميزان كار جديد در عرصه فناوري در سطح مراكز و دانشگاههاي كشور انجام شده است.

در هجدهمين نمايشگاه دستاوردهاي پژوهش، فناوري و فن بازار غرفه سازمان پژوهشهاي علمي و صنعتي ايران توانست به عنوان اولين غرفه برتر در مراسم اختتاميه اين نمايشگاه اعلام شود.
لوح قدرداني از سوي وزير علوم تحقيقات و فناوري به دكتر انور شلماشي مدير كل دفتر ارتباط با دانشگاهها و صنعت به نمايندگي از سوي دكتر فتح اله مضطرزاده، رئيس سازمان پژوهشهاي علمي و صنعتي ايران اهدا شد

 آخرين اخبار

کليه حقوق سايت متعلق به سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ايران می‌باشد.
طراحی و توسعه توسط: دفتر فناوری اطلاعات